O obcokrajowcach, którzy grają w Ekstraklasie.
Blog > Komentarze do wpisu

A co to są za jedni? CZ.2

Witam was, dzisiaj 5 piłkarzy  i dedykacja! Zapraszam.

 

Zacznijmy od Tajudeena Ibrahima. Trafił on do Zagłębia Lubin jesienią 1998, ale nie zagrał żadnego meczu. Potem zaliczył także Wawel Kraków.

iiiiCzas na drugiego. Jest nim Austine Igbinosa. Trafił on równocześnie z Tajudeenem. Ma także obywatelstwo Nigeryjskie. Zagrał 2 mecze w Ekstraklasie.

kjk,jDmytro Diaczenko to ukraiński bramkarz, który był w kadrze Górnika na sezon 2002/03, ale nie zagrał żadnego meczu. Trenerzy mówili "że jest wielki jak lokomotywa" ale jego umiejętności ograniczyły się do zasłaniania bramki.

l;flkrf;lerkt;l kerl;tk;l erk;lkr Teraz najstarszy przypadek, Wasyl Jacyszyn, w 1991 pomocnik Igloopolu Dębica. W 3 meczach nie strzelił bramki. Co ciekawe, w poprzednim klubie w jednym sezonie zagrał aż 50 meczów!

jacyszyn

Thiaguino, czyli Thiago Foglietta Maezzo, wiosną 2002 zagrał w Śląsku Wrocław tylko jeden mecz (z Widzewem Łódź, 10 minut), po czym słuch o Brazylijczyku zaginął.

tiago

I teraz kulminacyjny punkt wpisu, czyli dedykacja. Wpis ten dedykuję mojemu koledze Filipowi (pozdrawiam!).

niedziela, 05 maja 2013, zlatan5551

Polecane wpisy

  • 3 ogłoszenia

    Witam, dzisiaj 3 ogłoszenia: 1. Założyłem nowego bloga. Jest on o pilkarzach z Afryki grających w Polsce. Są wszyscy piłkarze z Afryki od ekstraklasy do II lig

  • Obcokrajowcy w drużynach, które nie grają w ekstraklasie cz.1

    Witam, zaczynam nowy cykl! Będzie on o piłkarzach zza zagranicy, którzy grali w klubach, które nie grają w ekstraklasie. Liczę tylko piłkarzy, którzy grali w ba

  • Wideo - bramka Leo

    Tym razem krótki wpis, bramka Leo da Silvy w meczu GKS Katowice - Lech. Jednak jeszcze krótko o Leo. Urodził się w Brazylii 19 lipca 1980. Karierę zaczął w CS